top of page

O NAS / NASZE MARKI

Od ponad 17 lat tworzymy unikatowe, ekskluzywne zestawy prezentowe. Wybieramy wyłącznie pożądane produkty o najwyższej jakości. Nasza oferta wyróżnia się produktami znanych na całym świecie, prestiżowych marek

Wiodący francusko-niemiecki producent ekskluzywnej porcelany stołowej z ponad 270 letnią tradycją. Villeroy&Boch tworzy wysokiej jakości wyroby, które cieszą się popularnością w ponad 120 krajach. W ofercie znajduje się śnieżnobiała porcelana, sztućce, szkło i dekoracje świąteczne.

Niemiecka marka znana na całym świecie za wysoką jakość swoich wyrobów ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 opatentowanej pod nazwą Cromargan oraz za minimalistyczne wzornictwo. Produkty WMF spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności.

Kusmi Tea to francuska marka herbat produkowanych w Normandii. Kierując się pasją i poszukiwaniem ciągłych innowacji, Kusmi Tea od 1897 roku kultywuje tradycję produkcji najlepszych herbat ekologicznych z całego świata.

Woodwick to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, ekskluzywnych marek świec zapachowych na świecie. Podczas wypalania oryginalny knot świec wydaje kojący dźwięk przypominający strzelanie drewna w domowym kominku. Produkty Woodwick wyróżniają również wysokiej jakości mieszanki wosku z soją i eleganckimi, drewnianymi pokrywkami.

Firma Goebel wywodzi się z manufaktury Rosenthal i pochodzi z  1871 roku. Dzięki współpracy z wybitnymi, współczesnymi artystami tworzą wysokogatunkowe produkty z reprodukcjami dzieł wielkich klasyków malarstwa.

Wszystkie nasze prezenty są gustownie zapakowane i zabezpieczone do przesyłki. Gwarantujemy, że zestawy dotrą w nienaruszonym stanie. W ostatnich latach dostarczyliśmy ponad 60 000 prezentów do największych firm w Polsce.

Chętnie pomożemy w doborze prezentów dla klientów, pracowników czy najbliższych.

1200px-Villeroy_&_Boch_logo.svg.png
1200px-WMF-Logo.svg.png
kusmi-tea-logo-vector.png
woodwicklogo.jpg
Logo Goebel.png
bottom of page