To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

O NAS / NASZE MARKI

Od ponad 17 lat tworzymy unikatowe, ekskluzywne zestawy prezentowe. Wybieramy wyłącznie pożądane produkty o najwyższej jakości. Nasza oferta wyróżnia się produktami znanych na całym świecie, prestiżowych marek

Wiodący francusko-niemiecki producent ekskluzywnej porcelany stołowej z ponad 270 letnią tradycją. Villeroy&Boch tworzy wysokiej jakości wyroby, które cieszą się popularnością w ponad 120 krajach. W ofercie znajduje się śnieżnobiała porcelana, sztućce, szkło i dekoracje świąteczne.

Niemiecka marka znana na całym świecie za wysoką jakość swoich wyrobów ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 opatentowanej pod nazwą Cromargan oraz za minimalistyczne wzornictwo. Produkty WMF spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności.

Kusmi Tea to francuska marka herbat produkowanych w Normandii. Kierując się pasją i poszukiwaniem ciągłych innowacji, Kusmi Tea od 1897 roku kultywuje tradycję produkcji najlepszych herbat ekologicznych z całego świata.

Woodwick to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, ekskluzywnych marek świec zapachowych na świecie. Podczas wypalania oryginalny knot świec wydaje kojący dźwięk przypominający strzelanie drewna w domowym kominku. Produkty Woodwick wyróżniają również wysokiej jakości mieszanki wosku z soją i eleganckimi, drewnianymi pokrywkami.

Firma Goebel wywodzi się z manufaktury Rosenthal i pochodzi z  1871 roku. Dzięki współpracy z wybitnymi, współczesnymi artystami tworzą wysokogatunkowe produkty z reprodukcjami dzieł wielkich klasyków malarstwa.

Wszystkie nasze prezenty są gustownie zapakowane i zabezpieczone do przesyłki. Gwarantujemy, że zestawy dotrą w nienaruszonym stanie. W ostatnich latach dostarczyliśmy ponad 60 000 prezentów do największych firm w Polsce.

Chętnie pomożemy w doborze prezentów dla klientów, pracowników czy najbliższych.

1200px-Villeroy_&_Boch_logo.svg.png
1200px-WMF-Logo.svg.png
kusmi-tea-logo-vector.png
woodwicklogo.jpg
Logo Goebel.png