top of page

OFERTA DLA FIRM

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, specjalizującą się w sprzedaży eleganckich gadżetów reklamowych segmentu "premium" od ponad 17 lat. Łącznie w ostatnich latach dostarczyliśmy w segmencie B2B ponad 70 000 prezentów do ok. 350 firm i instytucji.

Upominki firmowe wręczamy w podziękowaniu za spotkanie lub współpracę. Drobny upominek znanej, światowej marki, do której mamy zaufanie to gwarancja, że zostaniemy na długo zapamiętani. Zaś, trafiony upominek, to szansa na trwałe relacje i odniesienie sukcesu finansowego.

Nasze produkty to też idealne nośniki reklamowe, świetnie się sprawdzają jako nagrody w promocjach konsumenckich mających na celu podniesienie prestiżu powszechnie znanych marek.

Tworzymy unikatowe zestawy na zlecenie naszych klientów. Wszystkie produkty w naszej ofercie mogą zostać spersonalizowane nadrukiem lub grawerem.

 

Rabaty dla firm uzależnione są od wartości i wielkości zamówienia. Chętnie pomożemy w doborze prezentów dla pracowników czy klientów i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

E-mail: info@prezentymarkowe.pl

Tel.: +48 604 615 000

bottom of page